Mijn kleine rode boekje
Lenka Blaze
Nederlands | 16-03-2026 | 124 pagina's
9789020629323
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
13,99
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Tekst achterflap
In dit boekje vind je handige informatie, weetjes, grappige tekeningen, een vleugje geschiedenis en persoonlijke ervaringen. Dus zet die rode bril maar op voor een nieuwe kijk op je maandelijkse cyclus en je lichaam (of van iemand die je liefhebt!).
Naast leuke weetjes en een stukje geschiedenis is er ook aandacht voor emoties en ervaringen. Blaze legt uit waarom stemmingswisselingen heel normaal zijn en onlosmakelijk bij je cyclus horen. Zo laat ze zien dat je menstruatie niets is om je voor te schamen, maar juist bij het leven hoort – en zelfs inspirerend en grappig kan zijn. Kortom, een perfecte mix van kennis, humor en herkenning! Met een voorwoord van Krista Arriëns van De Sekszusjes.
Beschrijving
In dit boekje vind je handige informatie, weetjes, grappige tekeningen, een vleugje geschiedenis en persoonlijke ervaringen. Dus zet die rode bril maar op voor een nieuwe kijk op je maandelijkse cyclus en je lichaam (of van iemand die je liefhebt!).
Naast leuke weetjes en een stukje geschiedenis is er ook aandacht voor emoties en ervaringen. Blaze legt uit waarom stemmingswisselingen heel normaal zijn en onlosmakelijk bij je cyclus horen. Zo laat ze zien dat je menstruatie niets is om je voor te schamen, maar juist bij het leven hoort – en zelfs inspirerend en grappig kan zijn. Kortom, een perfecte mix van kennis, humor en herkenning! Met een voorwoord van Krista Arriëns van De Sekszusjes.
Details
| EAN : | 9789020629323 |
| Uitgever : | Uitgeverij Kluitman |
| Publicatie datum : | 16-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 183 mm |
| Breedte : | 146 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 306 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 124 |
| Keywords : | menstruatie |