Het allerblafste hondenboek
Fran Vanseveren
Nederlands | 02-03-2026 | 77 pagina's
9789020979374
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
24,99
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Tekst achterflap
Maximiliaan kwam als puppy terecht bij hondenkenner Lara. Hij at haar wetenschapsboeken op en sindsdien vindt hij zichzelf een echte expert. Soms slaat zijn fantasie op hol.
Gelukkig is er ook zijn baasje, hondoloog dr. Lara Bo. Zij vult de wilde ideeën van Max aan met de juiste feiten. Want die hondeneieren die Maximiliaan opgraaft? Die bestaan natuurlijk niet!
In dit grappige en kleurrijke boek ontdek je alles over mythische honden, verschillende soorten geblaf, hondenberoepen en nog veel meer.
Beschrijving
Maximiliaan kwam als puppy terecht bij hondenkenner Lara. Hij at haar wetenschapsboeken op en sindsdien vindt hij zichzelf een echte expert. Soms slaat zijn fantasie op hol.
Gelukkig is er ook zijn baasje, hondoloog dr. Lara Bo. Zij vult de wilde ideeën van Max aan met de juiste feiten. Want die hondeneieren die Maximiliaan opgraaft? Die bestaan natuurlijk niet!
In dit grappige en kleurrijke boek ontdek je alles over mythische honden, verschillende soorten geblaf, hondenberoepen en nog veel meer.
Slogan/Promotie
Ga mee op een hilarische wandeling door de wondere wereld van de hond!
Details
| EAN : | 9789020979374 |
| Uitgever : | Uitgeverij Lannoo |
| Publicatie datum : | 02-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 330 mm |
| Breedte : | 250 mm |
| Dikte : | 16 mm |
| Gewicht : | 754 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 77 |
| Keywords : | honden |