Zo varen de grootste schepen de wereld rond
Thomas Vergote
Nederlands | 20-04-2026 | 120 pagina's
9789020991215
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
19,99
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Tekst achterflap
Kijk vanuit de ruimte naar de aarde en je ziet vooral... water. Onder en op dat water is er een grote bedrijvigheid. Enorme schepen transporteren goederen over heel de wereld. Op de zeebodem liggen kabels voor internet en stroom. Er worden windparken gebouwd, grondstoffen gewonnen en indrukwekkende bouwwerken gemaakt om kusten te beschermen. Maar werken op zee is niet makkelijk. Stormen, hoge golven en sterke stromingen maken het gevaarlijk en uitdagend.
In dit boek ontdek je hoe slimme techniek en belangrijke uitvindingen de zee bereikbaar maken. En waarom we de zee en alles wat in het water leeft goed moeten beschermen.
Duik je mee in de wereld van techniek op zee?
Beschrijving
Kijk vanuit de ruimte naar de aarde en je ziet vooral... water. Onder en op dat water is er een grote bedrijvigheid. Enorme schepen transporteren goederen over heel de wereld. Op de zeebodem liggen kabels voor internet en stroom. Er worden windparken gebouwd, grondstoffen gewonnen en indrukwekkende bouwwerken gemaakt om kusten te beschermen. Maar werken op zee is niet makkelijk. Stormen, hoge golven en sterke stromingen maken het gevaarlijk en uitdagend.
In dit boek ontdek je hoe slimme techniek en belangrijke uitvindingen de zee bereikbaar maken. En waarom we de zee en alles wat in het water leeft goed moeten beschermen.
Duik je mee in de wereld van techniek op zee?
Slogan/Promotie
Voor kleine kapiteins met grote vragen
Details
| EAN : | 9789020991215 |
| Uitgever : | Uitgeverij Lannoo |
| Publicatie datum : | 20-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 249 mm |
| Breedte : | 205 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 604 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 120 |
| Keywords : | techniek;scheepvaart;schepen |