Het vertrek
Kevin Hassing
Nederlands | 04-03-2026 | 221 pagina's
9789021061542
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
17,99
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Korte beschrijving/Annotatie
Eerste deel van avontuurlijke serie van bestsellerauteur Kevin Hassingover overleven op een onbewoond eiland. Nu met handtekening! (op = op)
Tekst achterflap
Drievoudig Kinderjury-winnaar Kevin Hassing (bekend van o.a. Mus & kapitein Kwaadbaard en het Kinderboekenweekgeschenk Lexie) verrast zijn lezers op een nieuwe avontuurlijke serie. Ruby Crusoe – Het vertrek is het eerste deel en gaat over de twaalfjarige Ruby, dochter van de beroemde schipbreukeling Robinson Crusoe.
Terwijl haar broers huiveren bij de overlevingsverhalen van hun vader, verlangt Ruby naar één ding: ook overleven op een eiland. Dus springt ze stiekem aan boord van een schip, om weken later op een onbewoond eiland te stranden. Algauw ontdekt ze dat overleven zwaar en eenzaam is. Net wanneer ze de moed dreigt te verliezen, doet ze een angstaanjagende ontdekking…
Beschrijving
Drievoudig Kinderjury-winnaar Kevin Hassing (bekend van o.a. Mus & kapitein Kwaadbaard en het Kinderboekenweekgeschenk Lexie) verrast zijn lezers op een nieuwe avontuurlijke serie. Ruby Crusoe – Het vertrek is het eerste deel en gaat over de twaalfjarige Ruby, dochter van de beroemde schipbreukeling Robinson Crusoe.
Terwijl haar broers huiveren bij de overlevingsverhalen van hun vader, verlangt Ruby naar één ding: ook overleven op een eiland. Dus springt ze stiekem aan boord van een schip, om weken later op een onbewoond eiland te stranden. Algauw ontdekt ze dat overleven zwaar en eenzaam is. Net wanneer ze de moed dreigt te verliezen, doet ze een angstaanjagende ontdekking…
Details
| EAN : | 9789021061542 |
| Uitgever : | Luitingh-Sijthoff |
| Publicatie datum : | 04-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 222 mm |
| Breedte : | 148 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 374 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 221 |
| Reeks : | Ruby Crusoe |
| Keywords : | avonturenverhalen;zeeverhalen;overleven |