Race in Pompeï
Tim Collins
Nederlands | 15-04-2026 | 224 pagina's
9789021687421
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
15,99
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Korte beschrijving/Annotatie
Een heerlijk interactief boek over tijdreizigers voor kinderen vanaf 7, waarbij je als lezer zelf kan bepalen hoe het avontuur eindigt.
Tekst achterflap
Race in Pompeï is het eerste deel in een spannende, interactieve serie over de tijdreizende dieren Romy en Remus, geschreven door Tim Collins, bekend van Nurdius Maximus en Sherlock Honds.
Wolf Romy en uil Remus reizen door de tijd. Hun speciale horloges brengen hen naar momenten in de geschiedenis waar iets opgelost moet worden. Het enige probleem: ze hebben maar 24 uur de tijd om dat te doen…
Als Romy en Remus naar het jaar 79 in Pompeï worden gebracht, zien ze daar de beroemde historicus Catticus rondlopen. Hij mag echt niet doodgaan door de vulkaanuitbarsting, want hij moet nog heel veel geschiedenisboeken over de Romeinen schrijven. Het wordt een race tegen de klok om Catticus te redden voordat de horloges Romy en Remus terugbrengen naar het heden!
Als lezer help je Romy en Remus door aan het einde van elke hoofdstuk te kiezen wat hun volgende stap wordt. Zo kun je op maar liefst 18 verschillende eindes uitkomen!
Beschrijving
Race in Pompeï is het eerste deel in een spannende, interactieve serie over de tijdreizende dieren Romy en Remus, geschreven door Tim Collins, bekend van Nurdius Maximus en Sherlock Honds.
Wolf Romy en uil Remus reizen door de tijd. Hun speciale horloges brengen hen naar momenten in de geschiedenis waar iets opgelost moet worden. Het enige probleem: ze hebben maar 24 uur de tijd om dat te doen…
Als Romy en Remus naar het jaar 79 in Pompeï worden gebracht, zien ze daar de beroemde historicus Catticus rondlopen. Hij mag echt niet doodgaan door de vulkaanuitbarsting, want hij moet nog heel veel geschiedenisboeken over de Romeinen schrijven. Het wordt een race tegen de klok om Catticus te redden voordat de horloges Romy en Remus terugbrengen naar het heden!
Als lezer help je Romy en Remus door aan het einde van elke hoofdstuk te kiezen wat hun volgende stap wordt. Zo kun je op maar liefst 18 verschillende eindes uitkomen!
Details
| EAN : | 9789021687421 |
| Uitgever : | WPG Kindermedia |
| Vertaler : | Ingrid Buthod-Girard |
| Publicatie datum : | 15-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 223 mm |
| Breedte : | 149 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 440 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 224 |
| Reeks : | De tijdtovenaars |
| Keywords : | avonturenverhalen;interactieve boeken;pompeji;romeinse rijk;tijdreizen;geschiedenis |