Ga je mee naar buiten?
Peter Wohlleben
Nederlands | 18-03-2026 | 125 pagina's
9789021687483
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
20,99
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Korte beschrijving/Annotatie
Dit vrolijke boek neemt kinderen van 6-10 mee op een ontdekkingstocht door tuin en stad.
Tekst achterflap
Ga je mee naar buiten? is een aanstekelijk en informatief boek over alles wat groeit, bloeit, kruipt zwemt en vliegt in de stad, voor kinderen van 6-10 jaar.
Natuur is overal, ook in de stad! Muizen wonen er, merels, hommels, egels en soms ook vossen of wasberen – en nog véél meer dieren. Op muurtjes, tussen stoeptegels en zelfs in scheurtjes in het asfalt groeien planten. Kortom: overal is leven! Ga met boswachter Peter Wohlleben mee op avontuur, en ontdek de talloze geheimen van de stad. Met veel dingen om zelf (of met je ouders) te doen, zoals een vuurtje stoken, overnachten in de tuin of een zonnewijzer maken. Dus: ga je mee naar buiten?
Boswachter en schrijver Peter Wohlleben kreeg veel bekendheid met zijn boek Het verborgen leven van bomen, over de manier waarop bomen onderling communiceren via schimmelnetwerken in de bodem. Bij Ploegsma verscheen de kindereditie van dit boek. Wohlleben is een fervent voorvechter van natuurbehoud en doet veel aan natuureducatie, o.a. via zijn eigen ‘bos-academie’.
Beschrijving
Ga je mee naar buiten? is een aanstekelijk en informatief boek over alles wat groeit, bloeit, kruipt zwemt en vliegt in de stad, voor kinderen van 6-10 jaar.
Natuur is overal, ook in de stad! Muizen wonen er, merels, hommels, egels en soms ook vossen of wasberen – en nog véél meer dieren. Op muurtjes, tussen stoeptegels en zelfs in scheurtjes in het asfalt groeien planten. Kortom: overal is leven! Ga met boswachter Peter Wohlleben mee op avontuur, en ontdek de talloze geheimen van de stad. Met veel dingen om zelf (of met je ouders) te doen, zoals een vuurtje stoken, overnachten in de tuin of een zonnewijzer maken. Dus: ga je mee naar buiten?
Boswachter en schrijver Peter Wohlleben kreeg veel bekendheid met zijn boek Het verborgen leven van bomen, over de manier waarop bomen onderling communiceren via schimmelnetwerken in de bodem. Bij Ploegsma verscheen de kindereditie van dit boek. Wohlleben is een fervent voorvechter van natuurbehoud en doet veel aan natuureducatie, o.a. via zijn eigen ‘bos-academie’.
Details
| EAN : | 9789021687483 |
| Uitgever : | WPG Kindermedia |
| Publicatie datum : | 18-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 291 mm |
| Breedte : | 224 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Gewicht : | 810 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 125 |
| Keywords : | natuurbeleving |