ABC van de middeleeuwen
Marc ter Horst
Nederlands | 29-04-2026 | 56 pagina's
9789025781446
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
12,99
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Tekst achterflap
'ABC van de middeleeuwen' is het tweede deel in een nieuwe non-fictieserie, speciaal geschreven voor beginnende lezers. De serie maakt het makkelijk voor jonge kinderen om zelf informatie te kunnen lezen en is ook ideaal voor oudere kinderen met een lager AVI-niveau. Elke letter krijgt een spread, zodat je na het alfabet een goed beeld hebt van de middeleeuwen - van adel tot de Zwarte dood. 'ABC van de middeleeuwen' is een leuk geschiedenisboek voor kinderen die makkelijk willen lezen over de middeleeuwen.
De ABC-serie is vlotte non-fictie voor lezers vanaf groep 4 (vanaf ongeveer 7 jaar), gemaakt door twee populaire makers die garant staan voor kwaliteit én humor. De grappige tekeningen van Tjarko van der Pol in combinatie met de verhelderende en humoristische taal van Marc ter Horst maken de gevarieerde onderwerpen in deze reeks extra leuk en toegankelijk.
Beschrijving
'ABC van de middeleeuwen' is het tweede deel in een nieuwe non-fictieserie, speciaal geschreven voor beginnende lezers. De serie maakt het makkelijk voor jonge kinderen om zelf informatie te kunnen lezen en is ook ideaal voor oudere kinderen met een lager AVI-niveau. Elke letter krijgt een spread, zodat je na het alfabet een goed beeld hebt van de middeleeuwen - van adel tot de Zwarte dood. 'ABC van de middeleeuwen' is een leuk geschiedenisboek voor kinderen die makkelijk willen lezen over de middeleeuwen.
De ABC-serie is vlotte non-fictie voor lezers vanaf groep 4 (vanaf ongeveer 7 jaar), gemaakt door twee populaire makers die garant staan voor kwaliteit én humor. De grappige tekeningen van Tjarko van der Pol in combinatie met de verhelderende en humoristische taal van Marc ter Horst maken de gevarieerde onderwerpen in deze reeks extra leuk en toegankelijk.
Details
| EAN : | 9789025781446 |
| Uitgever : | Gottmer Uitgevers Groep |
| Publicatie datum : | 29-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 249 mm |
| Breedte : | 178 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 344 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 56 |
| Reeks : | ABC |
| Keywords : | middeleeuwen |