De krijtjes maken vriendjes
Drew Daywalt
Nederlands | 09-04-2026 | 40 pagina's
9789026179334
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
16,99
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Korte beschrijving/Annotatie
In De krijtjes maken vriendjes, het vervolg in De Krijtjes-serie van Oliver Jeffers, leren de krijtjes vriendschap te sluiten. Een hartverwarmend prentenboek voor kinderen vanaf 4 jaar.
Tekst achterflap
Teun dacht dat hij zijn krijtjes eindelijk onder controle had… maar niets is minder waar. Na stakingen, verdwijntrucs en reddingsmissies zijn ze nu opnieuw verdwenen. Dit keer zijn ze zijn kamer in getrokken, op zoek naar nieuwe vriendjes!
Met dezelfde scherpe humor, briljante personages en speelse illustraties als in de eerdere bestsellers van dit duo, is dit boek opnieuw een hilarisch én hartverwarmend verhaal over vriendschap, individualiteit en de magie van onverwachte ontmoetingen.
Beschrijving
Teun dacht dat hij zijn krijtjes eindelijk onder controle had… maar niets is minder waar. Na stakingen, verdwijntrucs en reddingsmissies zijn ze nu opnieuw verdwenen. Dit keer zijn ze zijn kamer in getrokken, op zoek naar nieuwe vriendjes!
Met dezelfde scherpe humor, briljante personages en speelse illustraties als in de eerdere bestsellers van dit duo, is dit boek opnieuw een hilarisch én hartverwarmend verhaal over vriendschap, individualiteit en de magie van onverwachte ontmoetingen.
Details
| EAN : | 9789026179334 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Vertaler : | Koos Meinderts |
| Publicatie datum : | 09-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 262 mm |
| Breedte : | 262 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 476 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 40 |
| Keywords : | prentenboeken;kleuren;vriendschap |