Wolfgang (buitengewoon)
Laia Aguilar
Nederlands | 04-03-2026 | 159 pagina's
9789026182976
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
17,99
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Korte beschrijving/Annotatie
Wolfgang is een gek, grappig en ontroerend avontuur vol verrassingen. Het kinderboek van Laia Aguilar behandelt thema's als verlies, kinderdromen en familiegeheimen op luchtige wijze. Vanaf 13 jaar.
Tekst achterflap
Waarom zou je de regels volgen als je de wereld kunt begrijpen op een manier die anderen niet zien? Wat als de toekomst in je handen ligt, maar je eerst alles achter je moet laten om die te grijpen?
Wolfgang is elf jaar en heeft een IQ van 152. Hij maakt graag lijstjes, droomt ervan om naar Neptunus te reizen en is een briljant pianist. Muziek is voor hem meer dan een hobby. Hij begrijpt noten beter dan mensen. Maar als zijn moeder plotseling overlijdt, moet hij ineens bij zijn vader gaan wonen, die hij nog nooit heeft ontmoet. Vastbesloten om toegelaten te worden tot het beste conservatorium ter wereld, sleurt hij zijn vader mee naar Parijs. Wat volgt is een gek, grappig en ontroerend avontuur, vol verrassingen, botsingen én geheimen die lang verborgen zijn gebleven.
Beschrijving
Waarom zou je de regels volgen als je de wereld kunt begrijpen op een manier die anderen niet zien? Wat als de toekomst in je handen ligt, maar je eerst alles achter je moet laten om die te grijpen?
Wolfgang is elf jaar en heeft een IQ van 152. Hij maakt graag lijstjes, droomt ervan om naar Neptunus te reizen en is een briljant pianist. Muziek is voor hem meer dan een hobby. Hij begrijpt noten beter dan mensen. Maar als zijn moeder plotseling overlijdt, moet hij ineens bij zijn vader gaan wonen, die hij nog nooit heeft ontmoet. Vastbesloten om toegelaten te worden tot het beste conservatorium ter wereld, sleurt hij zijn vader mee naar Parijs. Wat volgt is een gek, grappig en ontroerend avontuur, vol verrassingen, botsingen én geheimen die lang verborgen zijn gebleven.
Details
| EAN : | 9789026182976 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Vertaler : | Hendrik Hutter |
| Publicatie datum : | 04-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 221 mm |
| Breedte : | 149 mm |
| Dikte : | 19 mm |
| Gewicht : | 310 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 159 |
| Keywords : | hoogbegaafde kinderen;geheimen;muziek |