Abel en Olle
Janneke Schotveld
Nederlands | 31-03-2026 | 87 pagina's
9789045132167
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
16,99
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Tekst achterflap
Verhalen van een pratende big die je nooit meer vergeet
Abel is vrachtwagenchauffeur. Al jaren vervoert hij dezelfde vracht: 100 varkens zitten in zijn oplegger. Als Abel op een dag even stopt voor koffie ziet een big zijn kans schoon om te ontsnappen. Abel vangt hem en neemt hem mee in zijn cabine. Tot zijn verbazing begint big Olle te praten. Hij vertelt de verhalen die hij van zijn moeder hoorde: over het Land van Stro en Modder, over de drie biggetjes, over het varken Pigcasso dat zo wonderlijk kan schilderen… Olle kan zo goed vertellen dat Abel de afrit naar Industrieterrein Snuiterdijk voorbijrijdt.
Wat nu?
Van de bekende en geliefde auteur van o.m. Superjuffie, Rotkat, De dappere ridster en Zoef!
Beschrijving
Verhalen van een pratende big die je nooit meer vergeet
Abel is vrachtwagenchauffeur. Al jaren vervoert hij dezelfde vracht: 100 varkens zitten in zijn oplegger. Als Abel op een dag even stopt voor koffie ziet een big zijn kans schoon om te ontsnappen. Abel vangt hem en neemt hem mee in zijn cabine. Tot zijn verbazing begint big Olle te praten. Hij vertelt de verhalen die hij van zijn moeder hoorde: over het Land van Stro en Modder, over de drie biggetjes, over het varken Pigcasso dat zo wonderlijk kan schilderen… Olle kan zo goed vertellen dat Abel de afrit naar Industrieterrein Snuiterdijk voorbijrijdt.
Wat nu?
Van de bekende en geliefde auteur van o.m. Superjuffie, Rotkat, De dappere ridster en Zoef!
Details
| EAN : | 9789045132167 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Publicatie datum : | 31-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 218 mm |
| Breedte : | 158 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 331 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 87 |
| Keywords : | varkens;vriendschap met dieren;dierenbescherming |