Alles wat je weet over vogels is fout!
Nick Crumpton
Nederlands | 17-03-2026 | 64 pagina's
9789047716907
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
15,99
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Tekst achterflap
Vogelliefhebbers worden échte vogelexperts dankzij dit informatieve, grappige en vermakelijke dierenboek.
Vogels zijn eigenlijk best saai, weerloos en niet erg slim, toch? Nou, dit boek bewijst dat je het FOUT hebt door negentwintig mythes over vogels te ontkrachten.
Ontdek alles over hun ongelofelijke zintuigen, hun verbazingwekkende vliegprestaties, hun bijzondere zang, hun verleidelijke versiertrucs en nog veel meer. Leer honderden vogels kennen, van de liervogel die een autoalarm kan nabootsen tot de apenetende neushoornvogel en van de dansende geelbroekmanakin tot meeuwen die kijken wat jij lekker vindt… om dat vervolgens te stelen.
Door dit boek ga je nog meer van vogels houden.
Met veelkleurige gedetailleerde illustraties en een prachtige kaftmet reliëfdruk, net als de andere titels in de fantastische serie Alles wat je weet over… is FOUT!
Beschrijving
Vogelliefhebbers worden échte vogelexperts dankzij dit informatieve, grappige en vermakelijke dierenboek.
Vogels zijn eigenlijk best saai, weerloos en niet erg slim, toch? Nou, dit boek bewijst dat je het FOUT hebt door negentwintig mythes over vogels te ontkrachten.
Ontdek alles over hun ongelofelijke zintuigen, hun verbazingwekkende vliegprestaties, hun bijzondere zang, hun verleidelijke versiertrucs en nog veel meer. Leer honderden vogels kennen, van de liervogel die een autoalarm kan nabootsen tot de apenetende neushoornvogel en van de dansende geelbroekmanakin tot meeuwen die kijken wat jij lekker vindt… om dat vervolgens te stelen.
Door dit boek ga je nog meer van vogels houden.
Met veelkleurige gedetailleerde illustraties en een prachtige kaftmet reliëfdruk, net als de andere titels in de fantastische serie Alles wat je weet over… is FOUT!
Details
| EAN : | 9789047716907 |
| Uitgever : | Lemniscaat |
| Publicatie datum : | 17-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 299 mm |
| Breedte : | 258 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 708 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 64 |
| Keywords : | vogels |