Prinsessen doen het anders
Timothy Knapman
Nederlands | 31-03-2026 | 40 pagina's
9789047718031
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
15,99
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Tekst achterflap
De Mail on Sunday zegt het perfect: ‘Stel je een sprookjeswereld voor waarin prinsessen niet hoeven te wachten tot ze door een knappe prins worden gered, maar het heft in eigen handen kunnen nemen. Dat is het uitgangspunt van dit levendige verhaal over Tilly, die genoeg heeft van haar rol als jonkvrouw in nood en besluit zichzelf te redden.
Prachtig geïllustreerd door Jenny Lovlie stelt Knapman genderstereotypen aan de kaak en herinnert kinderen eraan dat ze alles kunnen doen wat ze willen.’
Een prentenboek waar je ongelofelijk vrolijk van wordt (behalve als je een angry white man bent, maar: lekker puh).
Beschrijving
De Mail on Sunday zegt het perfect: ‘Stel je een sprookjeswereld voor waarin prinsessen niet hoeven te wachten tot ze door een knappe prins worden gered, maar het heft in eigen handen kunnen nemen. Dat is het uitgangspunt van dit levendige verhaal over Tilly, die genoeg heeft van haar rol als jonkvrouw in nood en besluit zichzelf te redden.
Prachtig geïllustreerd door Jenny Lovlie stelt Knapman genderstereotypen aan de kaak en herinnert kinderen eraan dat ze alles kunnen doen wat ze willen.’
Een prentenboek waar je ongelofelijk vrolijk van wordt (behalve als je een angry white man bent, maar: lekker puh).
Details
| EAN : | 9789047718031 |
| Uitgever : | Lemniscaat |
| Vertaler : | Johanna Rijnbergen |
| Publicatie datum : | 31-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 308 mm |
| Breedte : | 214 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 420 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 40 |
| Keywords : | prinsen en prinsessen;jezelf zijn |