Iep en Beerlock Holmes
Kristyna Litten
Nederlands | 26-03-2026 | 80 pagina's
9789047718079
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
15,99
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Tekst achterflap
Als de zeldzame agavebloem verdwijnt uit de botanische tuin van Berona, gaan superspeurder Iep en haar opa, de beroemde detective Beerlock Holmes, op onderzoek uit.
Maar er zijn meerdere verdachten en het spoor verdwijnt… Kunnen ze de dader vinden voor de bloem voor altijd verloren is?
In dit vrolijk geïllustreerde, stripachtige verhaal, moet de lezer zelf vijftien puzzels oplossen om het mysterie te ontrafelen. In het verhaal zijn echte feiten over de natuur en wetenschap verweven, dus stiekem leer je ook nog van alles.
Iep en Beerlock Holmes. De zaak van de verdwenen bloem is het eerste mysterie van Iep en haar opa. Gelukkig volgen er meer!
Beschrijving
Als de zeldzame agavebloem verdwijnt uit de botanische tuin van Berona, gaan superspeurder Iep en haar opa, de beroemde detective Beerlock Holmes, op onderzoek uit.
Maar er zijn meerdere verdachten en het spoor verdwijnt… Kunnen ze de dader vinden voor de bloem voor altijd verloren is?
In dit vrolijk geïllustreerde, stripachtige verhaal, moet de lezer zelf vijftien puzzels oplossen om het mysterie te ontrafelen. In het verhaal zijn echte feiten over de natuur en wetenschap verweven, dus stiekem leer je ook nog van alles.
Iep en Beerlock Holmes. De zaak van de verdwenen bloem is het eerste mysterie van Iep en haar opa. Gelukkig volgen er meer!
Details
| EAN : | 9789047718079 |
| Uitgever : | Lemniscaat |
| Vertaler : | Johanna Rijnbergen |
| Publicatie datum : | 26-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 237 mm |
| Breedte : | 160 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 342 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 80 |