Beer doet een dutje
Emily Gravett
Nederlands | 24-03-2026 | 32 pagina's
9789047718222
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
15,99
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Tekst achterflap
Toen Beer in zijn bedje bijna sliep,
hoorde hij iemand die keihard riep…
TJIEP!
TJIEP TJIEP
TJIEP TJIEP
TJIEP TJIEP
TJIEP TJIEP
Beer wil rustig een dutje doen, maar iets houdt hem wakker…
De steeds bozer wordende beer komt zijn grot uit om te onderzoeken wie er zo zit te tjiepen, maar hij kan de schuldige niet vinden. Bevindt de dader zich misschien dichter bij huis?
De veelbekroonde Emily Gravett (Abel en Ad, Te veel troep) laat zich van haar sterkste kant zien in dit prachtig geïllustreerde verhaal met een verrassend einde. Tijdens het voorlezen zullen kinderen mee willen doen met de dierengeluiden en kan iedere voorlezer zich uitleven.
Beschrijving
Toen Beer in zijn bedje bijna sliep,
hoorde hij iemand die keihard riep…
TJIEP!
TJIEP TJIEP
TJIEP TJIEP
TJIEP TJIEP
TJIEP TJIEP
Beer wil rustig een dutje doen, maar iets houdt hem wakker…
De steeds bozer wordende beer komt zijn grot uit om te onderzoeken wie er zo zit te tjiepen, maar hij kan de schuldige niet vinden. Bevindt de dader zich misschien dichter bij huis?
De veelbekroonde Emily Gravett (Abel en Ad, Te veel troep) laat zich van haar sterkste kant zien in dit prachtig geïllustreerde verhaal met een verrassend einde. Tijdens het voorlezen zullen kinderen mee willen doen met de dierengeluiden en kan iedere voorlezer zich uitleven.
Details
| EAN : | 9789047718222 |
| Uitgever : | Lemniscaat |
| Vertaler : | Johanna Rijnbergen |
| Publicatie datum : | 24-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 294 mm |
| Breedte : | 255 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 432 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 32 |
| Keywords : | slapen;geluidshinder;prentenboeken |