Zomer voor altijd en eeuwig
Saskia Eelman
Nederlands | 27-04-2026 | 166 pagina's
9789059961661
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
15,99
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Tekst achterflap
De vakantie is begonnen, maar Josefien kan er nauwelijks van genieten. Ze botst steeds vaker met haar zus Susan, die razendsnel verandert: feestjes, jongens, geheimen... Josefien begrijpt het niet. Ze voelt zich klein en onzeker.
Gelukkig ontmoet ze Freddie, de nieuwe buurjongen. In de stilte van de natuur groeit een vriendschap die haar zomer kleur geeft.
Terwijl het zomert en de emoties thuis oplopen, moet Josefien een plekje weten te vinden in haar veranderende wereld.
Beschrijving
De vakantie is begonnen, maar Josefien kan er nauwelijks van genieten. Ze botst steeds vaker met haar zus Susan, die razendsnel verandert: feestjes, jongens, geheimen... Josefien begrijpt het niet. Ze voelt zich klein en onzeker.
Gelukkig ontmoet ze Freddie, de nieuwe buurjongen. In de stilte van de natuur groeit een vriendschap die haar zomer kleur geeft.
Terwijl het zomert en de emoties thuis oplopen, moet Josefien een plekje weten te vinden in haar veranderende wereld.
Slogan/Promotie
Een broeierige zomer waarin alles schuurt, bloeit en beweegt
Details
| EAN : | 9789059961661 |
| Uitgever : | Uitgeverij Lannoo |
| Publicatie datum : | 27-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 218 mm |
| Breedte : | 152 mm |
| Dikte : | 23 mm |
| Gewicht : | 335 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 166 |
| Keywords : | broers en zussen;vakantie;vriendschap |