De mooiste van het land
Evelien De Vlieger
Nederlands | 27-04-2026 | 152 pagina's
9789059961920
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
25,99
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Tekst achterflap
Het kneusje uit de fruitmand haalt verhaal! De appel valt verder van de boom dan je denkt.
Laat je verrassen door spannende verhalen en bijzondere weetjes over het fruit met een blos. Van verboden hap tot vallende appel, van het sprookjesbos tot de omgekeerde taart van de zussen Tatin.
Een vrolijke lofzang op de vrucht die alle andere naar de kroon steekt.
Beschrijving
Het kneusje uit de fruitmand haalt verhaal! De appel valt verder van de boom dan je denkt.
Laat je verrassen door spannende verhalen en bijzondere weetjes over het fruit met een blos. Van verboden hap tot vallende appel, van het sprookjesbos tot de omgekeerde taart van de zussen Tatin.
Een vrolijke lofzang op de vrucht die alle andere naar de kroon steekt.
Slogan/Promotie
Een verrassende lofzang op de meest onopvallende vrucht in de fruitmand
Details
| EAN : | 9789059961920 |
| Uitgever : | Uitgeverij Lannoo |
| Publicatie datum : | 27-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 270 mm |
| Breedte : | 220 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 790 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 152 |
| Keywords : | appelen |