De verborgen poort
Chen Jiatong
Nederlands | 16-03-2026 | 316 pagina's
9789059963061
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
16,99
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Tekst achterflap
In het hoge noorden zijn de dieren bang: niemand minder dan de Rode Koningin wil hen met een krachtige betovering vernietigen. Maar dat kan Sami niet laten gebeuren. Hij gelooft dat mensen en dieren in harmonie kunnen samenleven.
Om de plannen van de Koningin te dwarsbomen, moet Sami het mysterieuze Gouden Paleis vinden. Maar er is één probleem: de poort van het paleis is verborgen...
Zullen Sami en zijn vrienden erin slagen de dieren te redden?
Beschrijving
In het hoge noorden zijn de dieren bang: niemand minder dan de Rode Koningin wil hen met een krachtige betovering vernietigen. Maar dat kan Sami niet laten gebeuren. Hij gelooft dat mensen en dieren in harmonie kunnen samenleven.
Om de plannen van de Koningin te dwarsbomen, moet Sami het mysterieuze Gouden Paleis vinden. Maar er is één probleem: de poort van het paleis is verborgen...
Zullen Sami en zijn vrienden erin slagen de dieren te redden?
Slogan/Promotie
Maak je klaar voor het laatste en spannendste avontuur van Sami
Details
| EAN : | 9789059963061 |
| Uitgever : | Uitgeverij Lannoo |
| Vertaler : | Aleid van Eekelen-Benders |
| Publicatie datum : | 16-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 218 mm |
| Breedte : | 150 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 484 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 316 |
| Reeks : | White Fox |
| Keywords : | dierenverhalen;fantasy;poolvossen;vriendschap;zoektochten |