Ilos
Marion Brunet
Nederlands | 09-03-2026 | 264 pagina's
9789059963955
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
19,99
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Tekst achterflap
Marseille, 2052. Acht tsunami's en een stijgende zeespiegel hebben een groot deel van de stad overspoeld. Tussen de ruïnes van verzonken villa's duiken Nolane en haar broer Gal zonder apparatuur naar vergeten schatten.
Hun uitzonderlijke duiktalent trekt de aandacht van de machtige Commodore. Voor het eerst lijkt er een uitweg uit de armoede en het gevaar, als hij hen een mysterieus voorwerp laat opduiken. Maar wanneer Gal niet terugkeert, besluit Nolane haar broer te wreken.
Ze treedt in dienst van de Commodore en ontmoet Bonnie, een jonge topzwemster. Terwijl Nolane steeds dieper duikt, groeit de band tussen de twee meisjes. Vertrouwen blijkt net zo riskant als duiken zonder zuurstof.
Samen ontdekken ze dat het mysterie rond Ilos niet alleen draait om macht en rijkdom, maar ook om wie je durft te zijn wanneer alle hoop verloren lijkt.
Beschrijving
Marseille, 2052. Acht tsunami's en een stijgende zeespiegel hebben een groot deel van de stad overspoeld. Tussen de ruïnes van verzonken villa's duiken Nolane en haar broer Gal zonder apparatuur naar vergeten schatten.
Hun uitzonderlijke duiktalent trekt de aandacht van de machtige Commodore. Voor het eerst lijkt er een uitweg uit de armoede en het gevaar, als hij hen een mysterieus voorwerp laat opduiken. Maar wanneer Gal niet terugkeert, besluit Nolane haar broer te wreken.
Ze treedt in dienst van de Commodore en ontmoet Bonnie, een jonge topzwemster. Terwijl Nolane steeds dieper duikt, groeit de band tussen de twee meisjes. Vertrouwen blijkt net zo riskant als duiken zonder zuurstof.
Samen ontdekken ze dat het mysterie rond Ilos niet alleen draait om macht en rijkdom, maar ook om wie je durft te zijn wanneer alle hoop verloren lijkt.
Slogan/Promotie
Eerste deel van een meeslepende trilogie over jongeren die blijven strijden voor het goede, ondanks een verwoeste wereld
Details
| EAN : | 9789059963955 |
| Uitgever : | Uitgeverij Lannoo |
| Vertaler : | Lies Lavrijsen |
| Publicatie datum : | 09-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 218 mm |
| Breedte : | 151 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 407 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 264 |
| Reeks : | Ilos-trilogie |
| Keywords : | utopische/dystopische verhalen;klimaatveranderingen;ongelijkheid;lgbtqia+ |