14,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar bij leverancier
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Tekst achterflap
Dubbel leesplezier met Fiep
De A is van aap en appels. De B is van beer en bal. De C is van clown en cello. Ben je bij de Z van zon en zebra? Tel dan gezellig mee met Fiep! Van 1 naar 10 en ook weer terug. 1 – 2 – 3 – 4...
Beschrijving
Dubbel leesplezier met Fiep
De A is van aap en appels. De B is van beer en bal. De C is van clown en cello. Ben je bij de Z van zon en zebra? Tel dan gezellig mee met Fiep! Van 1 naar 10 en ook weer terug. 1 – 2 – 3 – 4...
Details
| EAN : | 9789062228409 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Publicatie datum : | 25-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 177 mm |
| Breedte : | 176 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 549 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 48 |
| Keywords : | prentenboeken;kartonboeken;woorden leren;letters;tellen |