De rijkste koe ter wereld

Barroux


Nederlands | 10-09-2025 | 32 pagina's

9789083491691

Hardback


€ 18,95

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar

   voorraad is indicatief

   ophalen en betalen in de winkel




Korte beschrijving/Annotatie

Een warm en geestig prentenboek gebaseerd op de klassieke parabel van de visser en de zakenman. Een uitnodiging om stil te staan bij wat ons écht gelukkig maakt.

Slogan/Promotie

Koe ligt lekker in de schaduw van haar appelboom. Ze luistert naar de wind, kijkt naar de wolken en geniet van de rust. Maar Varken heeft grote plannen. Heel grote plannen. Ze kan appels verkopen! Appeltaart maken! Een fabriek beginnen! Misschien wordt Koe wel de rijkste koe ter wereld...Koe luistert aandachtig naar het enthousiaste betoog van haar vriend, maar dan laat ze zien dat ze zelf een heel ander idee heeft – eentje die niets met geld te maken heeft.

Een warm en geestig prentenboek van Barroux, gebaseerd op de klassieke parabel van de visser en de zakenman. Een uitnodiging om stil te staan bij wat ons écht gelukkig maakt.

Details

EAN :9789083491691
Auteur: 
Uitgever :Boycott Books
Publicatie datum :  10-09-2025
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :294 mm
Breedte :235 mm
Dikte :10 mm
Gewicht :406 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :32