22,95
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Korte beschrijving/Annotatie
Een boek vol extreme natuurrampen! Met duidelijke uitleg en boeiende weetjes over orkanen, aardbevingen, tsunami’s, vulkanen en veel meer.
Tekst achterflap
Mensen denken vaak dat we de aarde onder controle hebben. Maar af en toe laat de natuur ons onverbiddelijk weten dat dat een illusie is. Aardplaten scheuren de bodem open, enorme golven overspoelen kustplaatsen, magma spuit uit vulkanen en orkanen verwoesten complete landen. Dit boek laat zien hoe krachtig en onvoorspelbaar de aarde kan zijn.
Een atlas vol extreme natuurrampen! Met duidelijke uitleg en boeiende weetjes over orkanen, aardbevingen, tsunami’s, vulkanen en veel meer.
Beschrijving
Mensen denken vaak dat we de aarde onder controle hebben. Maar af en toe laat de natuur ons onverbiddelijk weten dat dat een illusie is. Aardplaten scheuren de bodem open, enorme golven overspoelen kustplaatsen, magma spuit uit vulkanen en orkanen verwoesten complete landen. Dit boek laat zien hoe krachtig en onvoorspelbaar de aarde kan zijn.
Een atlas vol extreme natuurrampen! Met duidelijke uitleg en boeiende weetjes over orkanen, aardbevingen, tsunami’s, vulkanen en veel meer.
Slogan/Promotie
Mensen denken vaak dat we de aarde onder controle hebben. Maar af en toe laat de natuur ons onverbiddelijk weten dat dat een illusie is. Aardplaten scheuren de bodem open, enorme golven overspoelen kustplaatsen, magma spuit uit vulkanen en orkanen verwoesten complete landen. Dit boek laat zien hoe krachtig en onvoorspelbaar de aarde kan zijn.
Een boek vol extreme natuurrampen! Met duidelijke uitleg en boeiende weetjes over orkanen, aardbevingen, tsunami’s, vulkanen en veel meer.
Details
| EAN : | 9789083557120 |
| Uitgever : | Boycott Books |
| Publicatie datum : | 09-09-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 302 mm |
| Breedte : | 239 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Gewicht : | 730 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 98 |
| Keywords : | natuurrampen |