18,95
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Korte beschrijving/Annotatie
Soms is alles gewoon even te veel — voor kinderen én voor ouders. 'Pauze voor Robin' laat op een invoelende manier zien hoe belangrijk het is om op tijd rust te nemen en nieuwe energie op te doen.
Tekst achterflap
Robin heeft een lange dag achter de rug en is helemaal op. Alles is te veel, tot ze eindelijk ontploft. Mama beseft dat ook zíj een pauze nodig heeft. In het park, tussen frisse lucht, vallende bladeren en wilde cheeta- renrondes, vinden ze hun energie terug. Boosheid maakt plaats voor plezier, verveling voor creativiteit. Samen maken ze een schatkaart van alles wat ze ontdekten en merken ze dat pauzes echte schatten zijn.
Soms is alles gewoon even te veel — voor kinderen én voor ouders. Robin heeft even pauze nodig laat op een invoelende manier zien hoe belangrijk het is om op tijd rust te nemen en nieuwe energie op te doen.
Beschrijving
Robin heeft een lange dag achter de rug en is helemaal op. Alles is te veel, tot ze eindelijk ontploft. Mama beseft dat ook zíj een pauze nodig heeft. In het park, tussen frisse lucht, vallende bladeren en wilde cheeta- renrondes, vinden ze hun energie terug. Boosheid maakt plaats voor plezier, verveling voor creativiteit. Samen maken ze een schatkaart van alles wat ze ontdekten en merken ze dat pauzes echte schatten zijn.
Soms is alles gewoon even te veel — voor kinderen én voor ouders. Robin heeft even pauze nodig laat op een invoelende manier zien hoe belangrijk het is om op tijd rust te nemen en nieuwe energie op te doen.
Slogan/Promotie
Robin heeft een lange dag achter de rug en is helemaal op. Alles is te veel, tot ze eindelijk ontploft. Mama beseft dat ook zíj een pauze nodig heeft. In het park, tussen frisse lucht, vallende bladeren en wilde cheeta- renrondes, vinden ze hun energie terug. Boosheid maakt plaats voor plezier, verveling voor creativiteit. Samen maken ze een schatkaart van alles wat ze ontdekten en merken ze dat pauzes echte schatten zijn.
Soms is alles gewoon even te veel — voor kinderen én voor ouders. 'Pauze voor Robin' laat op een invoelende manier zien hoe belangrijk het is om op tijd rust te nemen en nieuwe energie op te doen.
Details
| EAN : | 9789083635200 |
| Uitgever : | Boycott Books |
| Vertaler : | Joukje Akveld |
| Publicatie datum : | 03-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 289 mm |
| Breedte : | 224 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 376 gr |
| Status : | Bestelbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 28 |
| Keywords : | prentenboeken;gevoelens;vervelen;moe zijn |