22,99
Voorraad in de winkel
Beschikbaar bij leverancier
voorraad is indicatief
ophalen en betalen in de winkel
Details
| EAN : | 9789463889735 |
| Uitgever : | Lust for Live BV |
| Publicatie datum : | 12-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 334 mm |
| Breedte : | 238 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 589 gr |
| Status : | Beschikbaar bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 48 |
| Reeks : | Grote kunst voor kleine kenners |
| Keywords : | kunst;vlaamse meesters;meesterwerken;geschiedenis van de schilderkunst;schilderkunst;schilderijen bekijken |